درباره ما

درباره ما

با طب رکس بیشتر آشنا شوید

طب رکس، سایت رسمی داروخانه دکتر قادرمرزی است. این داروخانه به طور رسمی حدود چند سال است که فعالیت خود خود خود را آغاز کرده است. هدف از این سایت هم، ارائه خدمات بیشتر و بهتر، به شما هموطنان عزیز می باشد.

بر اساس آمارهای به دست آمده از انجمن داروسازان، هر فرد به طور متوسط در ماه یک بار به داروخانه مراجعه می کند. که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی است.

طب رکس نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت طب رکس اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است .
مسلما طب رکس قصد ارائه و فروش دارو را ندارد , زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند.

در نهایت از شما همراهان گرامی، خواهشمندیم تا با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای طب رکس روشن نمایید.